FURNITURE / Tables / Serving table 10403260

nr 1040 3260

SERVING TABLE

1950s, mahogany, length: 71 cm, height: 58 cm, wear.

1950-tal, mahogny, längd: 71 cm, höjd: 58 cm

Condition: slitage

600

SEK 450

Monday May 30 2016
at 18:58:23